OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM

Oferujemy Państwu obsługę informatyczną firmy w pełnym zakresie.

Outsourcing naszych usług to spokojna codzienność i pewność działania komputerów czy też serwerów. Podpisując umowę o świadczenie stałej obsługi informatycznej zyskujecie Państwo dostęp do specjalistycznej wiedzy, umiejętności oraz najnowszych technologii, niezbędnych do sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Gotowość zespołu specjalistów to pewność szybkiego rozwiązania problemu i braku przestojów związanych z problemami informatycznymi.

Stała opieka informatyczna

To najlepszy i najtańszy sposób na zapewnienie ciągłości działania Państwa serwerów, stacji roboczych i sieci komputerowej. Gwarantuje pierwszeństwo przy obsłudze awarii oraz błyskawiczną reakcję na zgłoszenie przy stałych miesięcznych kosztach.

Doraźna usługa serwisu

Jeżeli nie potrzebują Państwo stałej opieki serwisu IT, zapraszamy do kontaktu przy sporadycznych problemach. Nasi specjaliści szybko zdiagnozują problem i zaproponują najkorzystniejsze  rozwiązanie. Interdyscyplinarność i doświadczenie naszych pracowników gwarantuje sprawna naprawę i doradztwo przy sprzęcie IT.